Mbajtese per telefon me ngjitje X36 Awei

1,090 L

Ka stok

  • Mbajtese telefoni
  • Me ngjitje ne siperfaqe muri
  • Madhesia: 128.5*66*46.8mm
  • Pesha: 80g
KODI: i232300063 Kategori: , ,

MBAJTESE PER TELEFON X36 AWEI

Mbajtese per telefon me ngjitje ne siperfaqe muri te lemuar.

I pershtatshem per te gjithe celularet, tabletet deri ne 10 inch.

Ngjitje rezistente dhe e sigurt, e cila mban telefonin te sigurt per pamje me te mire kudo ju nevojitet.

Specifika:

  • Mbajtese telefoni
  • Me ngjitje ne siperfaqe muri
  • Madhesia: 128.5*66*46.8mm
  • Pesha: 80g

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

awei x36 mbajtes telefoni per ne mur online ne dyqan taxi

Mbajtese per telefon me ngjitje X36 Awei