Mbajtese dhe organizuese dosjesh

1,290 L

Ka stok

  • Organizuese tavoline me 3 nivele
  • Dy dizajne horizontal/vertikal
  • Materiali: Metal
  • Ngjyra e produktit: E zeze
KODI: i237144991 Kategori: ,

MBAJTESE ORGANIZUESE DOSJESH

Mbajtese dhe organizuese me rrjete metalike me 3 nivele per te mbajtur dokumente te ndryshme, flete A4, dosje etj.

Perfekte per shkolle dhe zyre. Ndertuar nga rrjete teli per force dhe qendrueshmeri.

Mbani dosjet dhe dokumentet lehtesisht te organizuara duke perdorur hapesire minimale.

Veshja e zeze shton nje pamje te sofistikuar qe ploteson cdo hapësirë pune.

Specifika:

  • Organizuese tavoline me 3 nivele
  • Dy dizajne
  • Materiali: Metal
  • Ngjyra e produktit: E zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese dhe organizuese dosjesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese dosjesh me rrjete metalike ne dyqan taxi

Mbajtese dhe organizuese dosjesh