Mbajtes celulari magnetik Awei X20

1,090 L

Ka stok

  • Mbajtes magnetik telefoni
  • Marka AWEI
  • Materiale AL+ABS
  • Madhesia 60x24x20mm
KODI: i232300067 Kategori: ,

MBAJTES CELULARI MAGNETIK X20

Mbajtes celulari magnetik per makinen Awei X20 per udhetime me te sigurta. Baza eshte me ngjitje te forte ne panelin e siperm ne makine fale ngjitesit rezistent.

Magneti eshte i fuqishem, keshtu qe ju mund te perdorni bazen ne makine si per pajisjet celulare ashtu edhe per pajisjet GPS.

Fale dizajnit modern dhe permasave shume te vogla, pershtatet kudo ne makinen tuaj.

Nuk kufizon qasjen ndaj butonave, portes se karikuesit dhe kufjeve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtes magnetik celulari x20 ne dyqan taxi

Mbajtes celulari magnetik Awei X20