Koke dushi masazhuese me presion 3 ne 1

990 L

Ka stok

  • Koke dushi shumefunksionale
  • Me 3 funksione ne 1 pajisje
  • Me funksion masazhues
  • Filtron ujin nga papastertite
KODI: i2300661167 Kategori: , ,

KOKE DUSHI ME PRESION

Koke dushi jo vetem per uje me presion por me funksion edhe si masazhuese 3 ne 1.

Modalitete te shumefishta me tre menyra sperkatjeje, kjo koke dushi do te kujdeset per te krijuar rrjedhjen perfekte te ujit.

Mund te kaloni lehtesisht midis menyrave te ndryshme te sperkatjes se ujit sipas preferences tuaj.

Koka e dushit shumefunksionale ka nje dizajn unik filtrimi qe siguron qe uji te jete i paster dhe i sigurt.

Ky sistem filtrimi gjithashtu ndihmon ne reduktimin e klorit dhe papastertive te tjera ne uje, duke e bere ate me te sigurt per ju dhe familjen tuaj.

Me dizajn qe kursen ujin, kjo koke dushi inovative eshte miqesore me mjedisin dhe me kosto efektive, duke e bere zgjedhjen e duhur per kursimin e energjise.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Koke Dushi

Main Menu

koke dushi me presion online ne dyqan taxi

Koke dushi masazhuese me presion 3 ne 1