Hard disk i brendshem WD Green SSD

3,900 L5,500 L

120 GB240 GB
Pastro
KODI: K-062101-14 Kategori: ,

HARD DISK I BRENDSHEM WD GREEN SSD

Me hard disk WD Green SSD, ju mund te rrisni performancen e PC tuaj per te ekzekutuar aplikacione te perditshme me akoma me shume shpejtesi.

Me nje dizajn rezistent ndaj goditjes ndihmon ne mbajtjen e te dhenave tuaja te mbrojtura dhe te sigurta.

WD Green SSD ndihmon ne permiresimin e te gjithe sistemit tuaj, ne rritjen e performances, keshtu qe ju te mund te shfletoni ne internet, te luani lojerat tuaja te preferuara me shpejtesi te larte.

Ndertuar te jene te lehta dhe rezistente ndaj goditjeve per te mbrojtur nga humbja e te dhenave.

Gjithashtu konsumojne energji shume te ulet, keshtu qe bateria e laptopit tuaj do te zgjase me shume gjate levizjes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Memorja

120 GB, 240 GB

Be the first to review “Hard disk i brendshem WD Green SSD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hard disk i brendshem ne shitje online dyqan taxi

Hard disk i brendshem WD Green SSD

3,900 L5,500 L

Shto ne Shporte