Fshese pastrimi me avull DSP KD2029 Steamer Mop

3,690 L

Ka stok

Marka: DSP
Modeli:KD2029
Fuqia: 800-1000 W
Kapaciteti: 300 ml

KODI: e2370231 Kategori: , ,

FSHESE PASTRIMI ME AVULL

Fshese pastrimi per shtepi me avull, te fuqise se larte 800-1000w per sterilizimin e siperfaqeve te dyshemese apo tapeteve.

E pershtatshme per siperfaqe te ndryshme si ajo e drurit, pllakave apo tapete.

Kapacitet i enes 220ml qe mbushet lehtesisht me uje per te prodhuar avull te fuqishem ne me pak se 20 sekonda.

Vjen me dy pjese lecke te nderrueshme pastrimi. Dizajn praktik i lehte per t’u perdorur dhe levizur neper shtepine tuaj.

Specifika:

  • Marka: DSP
  • Modeli:KD2029
  • Fuqia: 800-1000 W
  • Kapaciteti: 220 ml
  • Ngrohje e shpejte 20s
  • Me 2 pjese nderrimi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese pastrimi me avull dsp online ne dyqan taxi

Fshese pastrimi me avull DSP KD2029 Steamer Mop