Mbajtese magnetike Awei X45

1,290 L

Ka stok

 • Marka: AWEI
 • Magnet: 12X4mm
 • Modeli: X45
 • Pesha neto: 102 g
 • Materiale: ABS+PC+Metal+Silikon
KODI: i232300065 Kategori: ,

MBAJTESE MAGNETIKE AWEI X45

Mbajtese magnetike Awei X45 me dizajn praktik me kupe thithese per mbajtje te sigurt te telefonit.

Kupa e thithjes mund te rrotullohet 360 grade dhe krahu mbajtes mund te rrotullohet 90 grade.

Menyra e instalimit eshte e thjeshte, telefoni eshte i lehte per t’u vendosur, i pershtatshem me cdo model telefoni.

Specifika:

 • Marka: AWEI
 • Magnet: 12X4mm
 • Modeli: X45
 • Pesha neto: 102 g
 • Materiale: ABS+PC+Metal+Silikon
 • Madhesia: 171mm×73mm×28mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtes telefoni awei x45 me magnet ne dyqan taxi

Mbajtese magnetike Awei X45