Mbajtes fleksibel per telefon Awei X3

1,190 L

Ka stok

  • Hapja e mbajteses: 125-190mm
  • Gjeresia e hapjes se bazes: 5-82 mm
  • Materiali: alumin dhe plastike
  • Pesha: 0.29 kg
KODI: i232300069 Kategori: ,

MBAJTES FLEKSIBEL PER TELEFON X3

Mbajtes fleksibel per telefon dhe tablet X3 Awei.

Kapese fleksibel me rrotullim 360 grade per te pare pajisjen tuaj ne cdo kend ose orientim; E perkryer per te pare telefonin ,filma dhe per te shijuar muzike dhe lojera telefonike kudo.

Mbani iPad-in tuaj ne menyre te sigurt mbi banak dhe larg nga cdo sperkatje apo gervishtje.

E pershtatshme per celulare 4-6,5 inch, perdoret per iphone7/plus/6/6s plus, galaxy note, android dhe shumicën e tabletave.

Specifika:

  • Hapja e mbajteses: 125-190mm
  • Gjeresia e hapjes se bazes: 5-82 mm
  • Materiali: alumin dhe plastike
  • Pesha: 0.29 kg

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtes telefoni fleksibel awei online ne dyqan taxi

Mbajtes fleksibel per telefon Awei X3