Hekur rrobash Sonifer SF-9063

2,990 L

Ka stok

  • Modeli SF-9063
  • Fuqia 1200 W
  • Veshje qeramike
  • Gjatesia e kabllit 1.8 m

HEKUR RROBASH SF-9063

Hekur rrobash Sonifer per hekurosje efikase dhe te lehte te gjitha veshjeve.

Me dizanj pa kabuj qe ngaterrohen dhe pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo material duke hequr cdo rrudhe.

Me kontroll temperature te rregullueshem per te zgjedhur pershtatur sipas materialit te veshjes.

Specifika:

  • Modeli SF-9063
  • Fuqia 1200 W
  • Veshje qeramike
  • Gjatesia e kabllit 1.8 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Hekur rrobash

Main Menu

hekur veshjesh sonifer sf 9063 blerje online ne dyqan taxi

Hekur rrobash Sonifer SF-9063