Mbajtes tableti dhe telefoni X27 Awei

1,090 L

Ka stok

  • Mbajtes per tablet dhe telefon
  • Materiali: ABS
  • Madhesia e palosur: 113*67*26mm
KODI: i232300064 Kategori: ,

MBAJTES TABLETI X27

Mbajtes tableti dhe celulari e palosshme me gjatesi dhe kend te rregullueshem nga Awei.

E pershtatshme per vendosjen e telefonave, tableteve ne tavoline per shikim te lehte te filmave, selfie dhe gjithashtu per xhirim video.

Rezistent ndaj gervishtjeve; Ka nje veshje mbrojtese per celularin/tabletin, qe nuk rreshqet. Dizajni i palosshem eshte shume i pershtatshem per ruajtje kompakte.

E perputhshme me te gjithe telefonat celulare dhe disa tableta.

Specifika:

  • Mbajtes per tablet dhe telefon
  • Materiali: ABS
  • Madhesia e palosur: 113*67*26mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

awei x27 portable holder online ne dyqan taxi

Mbajtes tableti dhe telefoni X27 Awei