Tani eshte shume e thjeshte per te blere - Pa patur nevoje per karte krediti apo per te harxhuar kohen duke kontrolluar neper dyqane e qendra tregtare.
Mjafton nje shfletim i shpejte ,shtim ne shporte dhe checkout duke zgjedhur pagese ne dorezim.

Dyqan.Taxi ju mundeson cdo dyqani qe deshiron te behet pjese e shitjeve online.
Shume thjeshte mund te regjistroheni te shtoni produktet e deshiruara dhe direkt mund te filloni te shisni brenda pak minutave pa Paypal apo karte krediti dhe pa patur asnje njohuri nga E-Commerce

Dhjetor 2016
Dyqan.Taxi Starton Shitjet Online
Shkurt 2017
Dyqan.Taxi | Lider ne shitjet Online |
Dhjetor 2018
Celularet me te lire ne Dyqan.Taxi
Maj 2019
Produkte te reja - Dizajn i ri

Blerje Online ne Dyqan Taxi | Dyqani me i madh ne Shqiperi
Produktet me te kerkuara dhe ne cmimin me te mire se kudo

Main Menu