Bli Online Dyqan Taxi
Informacione

TRANSPORTI

Si kryhet transporti?

Transporti kryhet me poste private dhe vjen te ju per 24-72 ore maksimumi

Kryeni porosi jashte shtetit?

Dyqan Taxi kryen sherbime ne Shqiperi dhe Kosove Ne te ardhmen edhe ne vende te tjera

Per sa kohe me vjen porosia?

Porosite brenda qendres se Tiranes vonojne 1-3 ore - Tirane Periferi deri ne 24 ore - Porosite ne rrethe vonojne 24 deri ne 72 ore sipas rretheve (zonat e thella)

PAGESA

Si mund te paguaj per porosine?

Blerjet Online ne Shqiperi dhe Kosove nuk kane nevoje per pagese online Ju mund te paguani ne dorezim kur merni porosine

A eshte blerja online e sigurte?

Dyqan Taxi eshte faqe e siguruar me SSL , azhornohet vazhdimisht dhe nuk ka asnje mundesi per rrjedhje te informacioneve tuaja.

Porosia & Kthimet

Si mund te kryej porosine?

Kryerje e porosise eshte shume e thjeshte dhe nuk nevojitet karte krediti apo Paypal Pasi keni gjetur produktin e deshiruar kliko Bli tani ose Shto ne Shporte nese deshironi te bleni me shume se nje produkt Vendosni te dhenat tuaj dhe kliko Kryej Porosine - Pagesa ne dorezim Eshte shume e thjeshte - Ka ardhur koha te azhornoheni me teknologjine

Si mund ta anulloj porosine?

Per te anulluar porosine mund te na shkruani ne email ose telefon 0682141111

Nevojitet regjistrimi per te kryer blerje online?

Jo ,Regjistrimi eshte opsional. Nevojiten vetem te dhenat tuaja dhe nje nr telefoni.

Si mund ta gjurmoj porosine?

Per te gjurmuar porosine mund te shkoni te Llogaria juaj dhe re klikoni Gjurmo Porosine Nese e keni te veshtire mund te na telefononi dhe e gjurmojme ne per ju

Mund ta kthej nje produkt?

Nese nje produkt nuk eshte sipas pershkrimit apo ka nje problem ju mund ta dergoni produktin perseri dhe ne do ju dergojme nje produkt te ri ose t'ju rimbursojme pagesen
Jemi ketu per t’ju sherbyer ! Kontaktoni me ne

Main Menu