Zgarre dhe tostier 2000W Sandwich maker FA-5330

6,900 L

Ka stok

KODI: 9003898053302 Kategori: ,

ZGARRE DHE TOSTIER 2000W

Zgarre grill dhe tostier dy ne nje, me fuqi 2000watt.

Tostieri ka pllaka grile te levizshme dhe jo ngjitese per ushqimin, duke e bere keshtu pastrimin e saj te lehte.

Ka 2 termostate per te kontrolluar secilen pllake vec e vec, te cilat mund te perdoren edhe si grile te hapura 180 grade ose si tostier.

Pajisja e duhur per cdo kuzhine, praktike dhe efikase per te pjekur shpejt apo bere sanduicin ne pak caste.

Specifika:

  • Zgarre grill dhe tostier
  • Modeli FA-5330
  • Dy termostate
  • Pllaka qe nuk ngjisin
  • Fuqia: 2000 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Tostiere, Zgare

Ngjyra

Fuqia Watt

2000watt

Be the first to review “Zgarre dhe tostier 2000W Sandwich maker FA-5330”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

first austria sandwich grill shitje online ne dyqan taxi

Zgarre dhe tostier 2000W Sandwich maker FA-5330