Z15 Smart Bracelet

2,600 L

Ka stok

KODI: Z15 Smart Bracelet Kategori: , ,

Pershkrimi

Z15 SMART BRACELET

Një byzylyk i rehatshëm dhe me dizajn shume terheqes, i cili vjen me shumë karakteristika të përshtatshme.

Rripat rregullohen lehtësisht për tu përshtatur në dore. Vjen me kabllo karikimi.

Mund të përdoret për mediat sociale: QQ, WeChat, SMS, Twitter, Facebook, etj. Si dhe për të planifikuar një orar duke përdorur kalendarin, memo dhe kujtesat tuaja.

Për shëndetin, rrahjet e zemrës suaj mund të monitorohen, lëvizjet si vrapimi, stërvitja dhe qëndrimi mund të gjurmohen.

Lidhja Bluetooth e cila ju lejon të lidheni me telefonin tuaj. Përdorimi i byzylykut  ju lejon të hapni në distancë kamerën e telefonit, të luani muzikë, të sinkronizoni librin e telefonit, të kërkoni për pajisjen tuaj dhe të shihni informacionin e telefonit tuaj.

Specifika

CPU: MT2502D

Blici: 32M + 32M

BT: 3.0 + 4.0 Modaliteti i dyfishtë

LCD: 1.54

Kapaciteti i baterisë: 200mah

Funksioni themelor: Thirrja BlueTooth, libri i telefonit, regjistri i thirrjeve, mesazhi, regjistri i lëvizjes, rrahjet e zemrës, Monitorimi i presionit të gjakut, trajnimi i fitnesit, kujtesë ulur,  muzikë

Monitorimi i gjumit, kujtesa e njoftimit, menaxhimi i skedarit, cilësimet, regjistrimi i zërit, Ora me zile, kronometri, fotografimi në distancë, kërkimi i telefonit celular,Llogaritësi i kalendarit WeChat) QQ Twitter Facebook WhatsApp

Gjuha mbështet shumë gjuhë

Sistemi APP: IOS 9.0 e lart, Android 5.0 e lart

Vleresime (0)

Be the first to review “Z15 Smart Bracelet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

z15 bracelet blerje online dyqan taxi

Z15 Smart Bracelet

Shporta

Nuk ka produkte ne shporte

WhatsApp chat