Celular XIAOMI REDMI 9C NFC 3/64GB

15,500 L

Ka stok

 • Xiaomi Redmi 9C
 • Kamera kryesore 13 MP – f/2.2, AF, FOV 75.2°
 • Kamera e perparme 5 MP
 • Ekrani 6,53” HD+ Dot Drop
 • Rezolucioni 720×1600
 • Bateria 5000 mAh
KODI: 6941059648963 Kategori: , , ,

XIAOMI REDMI 9C NFC

Celular Xiaomi Redmi 9C NFC version global me procesor shume te shpejte dhe produktiv, me nje madhesi te madhe ekrani me prekje, dhe nje kamer per fotografi cilesore me 2 module.

Kapni kujtimet tuaja me kameren e trefishte AI duke ruajtur momentet tuaja te preferuara me ngjyra te gjalla.

Fale sensorit te thellesise 2 MP, ju mund te beni portrete magjepsese, duke ju bere te dukeni si nje fotograf me pervoje.

Ekrani i madh 6,53″ HD+ ju lejon te zhyteni plotesisht ne boten virtuale.

Specifika:

 • Kamera kryesore 13 MP – f/2.2, AF, FOV 75.2°
 • Lente me thellesi 2 MP – f/2.4
 • Kamera e perparme 5 MP
 • Ekrani 6,53” HD+ Dot Drop
 • Rezolucioni 720×1600
 • Bateria 5000 mAh
 • Memorie RAM 3 GB
 • ROM i brendshem 64 GB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Celular XIAOMI REDMI 9C NFC 3/64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi 9c nfc online ne dyqan taxi

Celular XIAOMI REDMI 9C NFC 3/64GB