Xiaomi Redmi 7 | Smartphone | RAM 16/32GB

15,500 L16,500 L

S’ka stok

Specifikimet

Rrjeti:4G
Dimensionet: 158.7*75.6*8.5mm
Pesha:180g
Ekrani:6.26inch
Xiaomi me Sistem operativ:Android 9.0 (Pie); MIUI 9
CPU:Octa-core (4×1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 250 Silver)
Kamera:12+2MP LED flash, panorama,HDR
Selfie:8MP
Bateria:4000mAh

16GB32GB
Pastro
KODI: xiaomi-redmi-7 Kategori: , , Etiketime: , , , ,

XIAOMI REDMI 7 BLACK

Xiaomi Redmi 7 | Smartphone | Blerje online dhe te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Performance e fuqishme!
Punoni dhe luani me lehtesi.
Redmi 7 eshte i pajisur me procesorin Qualcomm Snapdragon 632 i cili eshte 40% me i shpejte dhe ju jep me shume eficiense te baterise.

xiaomi redmi 7 ne dyqan taxi

Zhbllokimi me fytyre

Me lehte se kurre, zhbllokoni telefonin tuaj me nje shikim te vetem.

Bateri 4000mAh  e cila konsumon me pak energji per perdorim afatgjate.

Dizajni i holle me nje ekran 6.26inch ju dhuron nje fushe te gjere shikimi. Mbulon pjesen me te madhe te siperfaqes se perparme, ju mund te shijoni nje eksperience te cilesise kinematike ne nje kornize te holle qe pershtatet me lehtesi me duart tuaja.

Fotografi mahnitese

Merrni fotografi te mrekullueshme, pa mundim. Xiaomi Redmi 7 vjen me aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta. Shkrepni foto fantastike me kameren e pasme prej 12 MP dhe madhesi pikseli 1.25μm. Realizoni fotot me te bukura te portretit me efektin blur te mundesuar nga teknologjia AI.

Kamera e perparme prej 8MP permban veçori te inteligjences artificiale AI si AI Beautify dhe AI portrait mode per te njohur te gjitha tiparet e fytyres.

Redmi 7 Smartphone ne Shitje

XIAOMI REDMI 7 NE DYQAN TAXI

Specifikimet

Rrjeti:4G
Dimensionet: 158.7*75.6*8.5mm
Pesha:180g
Ekrani:6.26inch
Redmi 7 me Sistem operativ:Android 9.0 (Pie); MIUI 9
CPU:Octa-core (4×1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4×1.8 GHz Kryo 250 Silver)
Kamera:12+2MP LED flash, panorama,HDR
Selfie:8MP
Bateria:4000mAh


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra e madhe tregtare Online! 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Memorja

16GB, 32GB

Be the first to review “Xiaomi Redmi 7 | Smartphone | RAM 16/32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi redmi 7 smartphone dyqan taxi online blerje

Xiaomi Redmi 7 | Smartphone | RAM 16/32GB

15,500 L16,500 L