Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke

1,390 L1,890 L (-26%)

Ka stok

Modeli | KA3027
Kapaciteti | 300ml ( rreth 5 filxhane)
Fuqia | 600W | 220-240V | 50 | 60HZ
Gjatesi e kordonit | 0.71 m
Lartesia | 120 mm
Gjeresia | 90 mm
Pesha | 0.45g

XHEZVE ELEKTRIKE DSP PER KAFE TURKE

Xhezve elektrike Coffe Maker KA 3027 per 1 kafe turke eshte nje blerje e shkelqyer per adhuresit e kafes. Per shkak te madhesise se saj te vogel, ju keni mundesi mos ta shijoni vetem ne shtepi kafen tuaj por edhe ta merrni ate kudo me vete qe kafeja mos t’ju mungoje kurre, qofte ne udhetime apo ne zyre.

Kafeja pergatitet shume thjesht, mjafton qe ta hidhni ate tek beresi i kafes, shtoni ujin dhe ndizni butonin qe te filloje procesin. Ne momentin kur shihni qe kafeja eshte gati, butonin e beni off. Kafeja do te jete e pergatitur per 2 minuta. Kapaciteti i Coffe maker eshte rreth 300 ml.

Materiali prej te cilit perbehet eshte celik inox, i fshehur, qe eshte edhe percjelles shume i mire i nxehtesise. Gjithashtu perbehet edhe nga nje doreze qe eshte shume rezistente ndaj nxehtesise.

Ju do keni shume lehtesi me kete produkt sapo ta keni ne doren tuaj, qofte ne pergatitjen e kafes, qofte per ta mesuar se si perdoret edhe me e rendesishmja per ta pastruar.

 

KAFJA ESHTE SHUME E NEVOJSHME

Kafeja turke permban dy substanca te rendesishme.
Ato njihen si kafestol dhe kaheol .
Te cilat kane vlera te mira kunder inflamacionit. Sherbejne edhe si antioksidante.
Krahasimi mes grupmoshave ne studim tregoi se konsumi ne rritje i kafese turke ka nje ndikim pozitiv ne elasticitetin e arterieve.
Kjo pakeson shanset e shfaqjes se tensionit te larte te gjakut.
Keto dhe avantazhe te tjera vijne nga konsumimi i saj ne masen e Duhur.

xhezve elektrike kafe turke

 

Eshte nje blerje e shkelqyeshme per adhuruesit e kafese

Pergatisni kafe ose ngrohni ujin per caj apo lengje te ngrohta me kete Xhezve elektrike.
Uji do te zihet per me pak se nje minute.
Kjo xhezve ka nje doreze shume te sigurte qe ju mbron nga djegia.
Shijoni nje filxhan Kafe Turke ne disa momente.

Dizajn i thjeshte dhe nje pamje teper Elegante

Me elemente celiku dhe inoksi qe mundesojne Nxehjen e shpejte.
Me Indikator Drite i cili njofton se kur eshte ndezur dhe se kur eshte fikur. Ene kuzhine e nevojshme per cdo zonje shtepie.

Per shkak te madhesise se vogel, ju mund ta shijoni kafen jo vetem ne shtepi.
Mund ta merrni ate ne udhetime te ndryshme si per Kamping, kur shkoni me pushime etj.
Mjafton ta vendosni ne prize shtoni Uje, Kafe dhe Sasine e Sheqerit qe deshironi dhe ne pak minuta ndjeni aromen e kendshme te saj.

XHEZVE PER KAFE ELEKTRIKE

Përgatisni kafe turke apo aromatike, çajra te ndryshëm, në shtëpi ose ne zyrë. Mund ta merrni xhezven elektrike kudo me vete edhe ne udhëtime.

Zhezveja Elektrike vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson prekje të sigurtë në mënyrë që të mos digjeni. Mbrojtja nga djegia do të parandaloj nxehjen që vjen si rezultat i mungesës së ujit. Xhezvja mund të pastrohet lehtë.

Pajisje super cilesore, e dizajnuar per te qene me ju gjithnje

Xhezvja ka një opsion rrotullimi prej 360 gradësh për shpërndarje të lehtë të pijeve të nxehta. E sigurtë dhe praktike për përdorim të përditshëm.

-Paraqet Dizajn kompakt dhe te lehte
-Efektive dhe e pershtatshme per t’u perdorur ne zyre ose shtepi.
-Material prej celiku inoks dhe veshja me material plastik rezistent ndaj nxehtesise.
-Eshte Teper e lehte per tu pastruar.
-Drite me Buton e cila tregon kur ajo eshte ndezur On dhe Off

XHEZVE ELEKTRIKE DSP PER 1 KAFE TURKE PERFEKTE

Xhezve elektrike per nje kafe turke apo greke prefekte ne dyqan taxi

XHEZVE ELEKTRIKE DSP

Specifikat

Modeli: KA3027
Kapaciteti: 300ml ( rreth 5 filxhane)
Fuqia: 600W 220-240V | 50 | 60HZ
Gjatesi e kordonit: 0.71 m
Lartesia: 120 mm
Gjeresia: 90 mm
Pesha: 0.45g

 

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit Elektroshtepiake te lancuar nga markat me te njohura .
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


Xhezve per Kafe Elektrike | 1 Kafe Perfekte
Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer 0682141111

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Xhezve

Ngjyra

Be the first to review “Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhezve elektrike per kafe dsp 1 kafe turke miremengjes me kafe

Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke

1,390 L1,890 L (-26%)

Shto ne Shporte