Xhel Kunder instekteve ne shtepi | Roach Doctor

890 L

Ka stok

Gjithcka qe ju nevojitet eshte nje mase e vogel ne hapesirat ku ata fshihen per te pastruar cdo kend nga buburrecat. Mund ta perdorni ne ambjente te jashtme dhe te brendshme.

KODI: 6995568965820 Kategori: ,

XHEL KUNDER INSEKTEVE | ROACH DOCTOR

Xhel kunder Insekteve | Roach doctor

Xhel kunder insekteve i cili terheq dhe vret buburrecat me formulen e saj efektive. Aplikojeni me lehtesi xhelin ne zonat ku mendoni se fshihen keto insekte. Gjithcka qe ju nevojitet eshte nje mase e vogel ne hapesirat ku ata fshihen per te pastruar cdo kend nga buburrecat. Mund ta perdorni ne ambjente te jashtme dhe te brendshme.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Xhel Kunder instekteve ne shtepi | Roach Doctor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhel kunder insekteve roach doctor

Xhel Kunder instekteve ne shtepi | Roach Doctor