Vrases parazitesh per qente e macet | Flea Doctor

1,490 L2,490 L (-40%)

Ka stok

  • Vret Parazitet
  • Mbledh parazitet ne furce
  • Nuk ka kimikate
  • 100% e sigurte

 

KODI: 097298100017 Kategori: ,

FLEA DOCTOR

Nese jeni te dashuruar me kafshet edhe i mbani ato ne banesen tuaj patjeter qe jeni duke kerkuar produktin qe realizon 100 % pastertine e tyre dhe keshtu ju mund te luani me kafshen tuaj sa here te deshironi pa u shqetesuar nga asgje. Porosisni ne Dyqani Taxi per ta bere tuajin.

pastrues-nga-parazitet-per-qente-macet-dyqan-taxi

 

Vrasesi i paraziteve per qente e macet Flea Doctor

Ky eshte nje nga produktet me te kerkuar nga te gjithe kafshedashesit. Arsyeja eshte e thjeshte. Flea Doctor ben nje pastrim total te te gjithe paraziteve qe mund te gjenden tek qimet e kafshes tuaj duke i shkaktuar asaj probleme te medha me lekuren. Mjafton qe ta kaloni produktin siper qimeve te kafshes suaj edhe pa perdorur asnje kimikat do te keni nje pastrim total nga te gjitha parazitet. Keta te fundit do te mblidhen tek Flea Doctor duke mos lene asnje parazit te kete rene ne dysheme tuaj. Me vrasesin e paraziteve, kafsha juaj do  t’ju jete falenderuese.

  • Vret Parazitet
  • Mbledh parazitet ne furce
  • Nuk ka kimikate
  • 100% e sigurte

Bli online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

Be the first to review “Vrases parazitesh per qente e macet | Flea Doctor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flea doctor per qente dhe macet parazitet dyqan taxi

Vrases parazitesh per qente e macet | Flea Doctor

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto ne Shporte