Vibro Shape | Produkt Dobesimi per trup elegant

3,990 L

Ka stok

Perdoreni krahas ushtrimeve te rregullta dhe dietes se ekuilibruar
Frekuenca 50-60Hz
Asnje Bateri e nevojshme
Materiali: Plastik, Velcro

VIBRO SHAPE BELT

Vibro Shape Belt | Produkt Dobesimi | Dieta dobesimi i barkut | Dyqan Taxi

Forconi muskujt ne shtepi me Vibro Shape

Vibro Shape | Produkt Dobesimi per trup elegant | Dyqan Taxi

Stervitje nderkohe qe lexoni, qetesoheni, shikoni Tv ose thjesht punoni.
Ky rrip vibron dhjamin dhe kg e teperta ne te gjitha zonat e trupit tuaj si kofshet, beli, barku.
Si pasoje e vibrimit per nje kohe te caktuar ne nje periudhe te konsiderueshme kohore ne zonat problematike tuaja ndodh largimi i dhjamit gradualisht.

Perdoret per ti dhene forme dhe tonifikim cdo pjese te trupit tuaj, duke perfshire krahet, kembet, kofshet, te pasmet, muskujt, belin dhe me shume.

-Tonifikon pjesen e siperme te kraheve.
Forcon te pasmet duke hequr yndyren dhe celulitin
-Per te pasur nje bark terheqes duke perfshire muskujt
-Vetem 20 min perdorim ne dite.

Vibro shape Massage | Masazhator me ngrohje per trupin

Pese nivele te ndryshme intesiteti deri sa te gjeni nivelin qe ju pershtatet.
Pajisur me metoden automatike per perdorim pa telashe.
Dridhjet qe depertojne ne lekure ndihmojne ne mbajtjen e lekures elastike dhe te forte ne prekje.
E perkryer per te shenjestruar zona specifike.

Bejeni tuajen Vibro shaper dhe largoni celulitin | Pajisje Vibruese me nxehtesi

Krijoni trupin tuaj ideal qe keni deshiruar fare lehte.
Tonifikon dhe formon trupin tuaj pa qene nevoja te ushtroheni.
Menyre e sigurte dhe efektive per te realizuar trupin perfekt per kete sezon veror.

I shendetshem, i pershtatur per muskujt qe deshironi te tonifikoni | Pajisje Vibruese

Te gjithe kemi zona te ndryshme problematike qe jane te veshtira te tonifikohen dhe te marrin formen e nje fiziku te forte dhe terheqes.  Eshte tonifikuesi dhe forcuesi total i trupit qe perdor teknologji te zhvilluar EMS ( Stimulimi elektronik i muskujve ) duke synuar muskuj specifik dhe tonifikim te shpejte dhe efektiv. Perdoreni vibration Belt per :

– Tonifikuar pjesen e siperme te kraheve.
– Forcuar te pasmet duke hequr yndyren dhe celulitin.
– Dobesimi i barkut.

VIBRO SHAPER PER NJE TRUP ELEGANT

Mund ta kombinoni me nje program ushtrimesh per rezultate me te shpejta. Nuk keni nevoje per dieta dobesimi. Perdoreni ndersa sterviteni apo beni palester per te rritur ndertimin e muskujve, durimin dhe humbjen ne peshe. 

100% i sigurt dhe i projektuar per efektshmeri optimale. 


Blerje online Vibroaction Belt | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Pajisje dobesimi

Be the first to review “Vibro Shape | Produkt Dobesimi per trup elegant”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vibro Shape message per trupin dhe krahet

Vibro Shape | Produkt Dobesimi per trup elegant