Veshje per dobesim | Slimming Body Shaper

1,500 L

Ka stok

KODI: L-2120205 Kategori: ,

VESHJE PER DOBESIM | SLIMMING BODY SHAPER

Veshje te brendshme per dobesim me turmaline Slimming body shaper.

Seti perbehet nga kanatjere, te brendshme dhe strece te cilat korrigjojne dhe djegin dhjamin ne zonat me te veshtira.

Ndihmojne ne djegien e kalorive dhe punojne me efikasitet ne formimin e nje figure ideale, duke permiresuar gjendjen e pergjithshme te trupit.

Jo vetem kaq por ky set permireson qarkullimin e gjakut, rrit furnizimin e qelizave me lende ushqyese dhe normalizon funksionimin e organeve.

Formoni format ideale duke mos e kufizuar levizjen fale materialit elastik te tyre.

Te lehta, te buta dhe te rehatshme, gjithashtu te sigurta dhe praktike per shendetin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje dobesimi

Ngjyra

Be the first to review “Veshje per dobesim | Slimming Body Shaper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse per dobesim ne shitje online ne dyqan taxi

Veshje per dobesim | Slimming Body Shaper