Ventilator tavoline metalik Austria FA-5562

6,490 L

Ka stok

VENTILATOR TAVOLINE METALIK

Ventilator tavoline metalik 12 inc me qendrim fiks dhe rrotullues deri ne 85 grade.

Projektuar per te prodhuar pak zhurme, me baze te qendrueshme per te parandaluar renien dhe per te kursyer energji.

Finitura metalike e ben ventilatorin terheqes dhe te pershtatshem per cdo haeësire.

Mund te rrotullohet automatikisht nga e majta ne te djathte 85 grade, por gjithashtu mund ta anoni lart e poshte ne menyre qe te kete gjithmone pozicionin ideal.

Specifika:

  • Fiks dhe lekundje (85 grade)
  • 3 kontrolle shpejtesie
  • Baza rezistente ndaj rrezimit
  • I levizshem dhe i lehte per t’u montuar
  • Me kursim te energjise
  • Fuqia 45 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Freskuese

Fuqia Watt

50watt

Be the first to review “Ventilator tavoline metalik Austria FA-5562”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5562 1 freskuese tavoline onlin ne dyqan taxi

Ventilator tavoline metalik Austria FA-5562