Tonifikues per trupin 5in1 | Renkai

1,990 L

Ka stok

 • Tonifikues per muskujt e trupit.
 • Perdoret nga femra dhe meshkuj.
 • Nje produkt i cili do ju tonifikoje gjithe muskujt te cilet ju deshironi.
 • 5N1 me cilesine me te larte.
KODI: tonifikues-per-muskujt-5n1 Kategori: , ,

TONIFIKUES PER TRUPIN 5IN1

Tonifikues per trupin 5in1 ofron nje stervitje te shendetshme te muskujve tuaj. Stërvitja e është e rehatshme dhe praktike për çdo rast.Materiali i teknologjisë së energjisë ruan nxehtësinë e trupit dhe stimulon djersitjen gjatë ushtrimevete ndryshme qe ju mund te beni.

Per nje trup te tonifikuar

Pajisja e fitnesit E CILAofron stërvitje të muskujve. Mjafton qe ju t’a rregulloni atë në një intensitet të duhur dhe qe ju deshironi, e ajo do të sigurojë rritje elektrike përkatëse në muskujt tuaj.

Tonifikuesi per trupin eshte i përshtatshëm për trajnimin e muskujve të krahut, belit dhe këmbëve, i cili krijoi me ergonomi që synon ushtrimin e muskujve të barkut.

Specifikat:Muscle Trainer Massage Stimulator bli online dyqan taxi
 • Materiali perberes eshte pa erë dhe miqësor ndaj lëkurës suaj.
 • Dizajn kompakt.
 • Praktik dhe i lehte ne perdorim.
 • Pjeset e tonifikuesit jane te ndara gje kjo qe i bene të përshtatshme për t’u përdorur gjatë leximit, kryerjes së punëve të shtëpisë, apo edhe gjatë udhëtimeve të ndryshme.
 • Mjafton t’a perdorni njehere ne dite per vetem 30 minuta dhe ndryshimi do te jete teper i dukshem.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tonifikues per trupin 5in1 | Renkai”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tonifikues per trupin 5n1 blerje online dyqan taxi

Tonifikues per trupin 5in1 | Renkai

WhatsApp chat