Tigan Gatimi 24 CM – Black Line Frying Pan

1,990 L

Ka stok

19208

KODI: 3830065449424 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TIGAN GATIMI 24 CM – BLACK LINE

Tigan Gatimi 24 CM – Black Line Frying Pan

  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin i cilesise se larte
  • Me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion
  • Doreze ergonomike prej druri per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise
  • Dimensionet: 44 x 24 x 5 cm
  • Diametri: 24 cm
  • Kodi: VP0610

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tigan Gatimi 24 CM – Black Line Frying Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi 24 CM - Black Line Frying Pan