Tigan Antingjitje Rosmarino – Black Line Frying Pan

4,290 L

Ka stok

 • I ndertuar prej aluminit cilesor
 • Gatuan ushqime natyrale dhe me yndyrne te ulet
 • Me veshje minerale jo ngjitese
 • I pershtatshem per te gjitha sobat perfshire dhe ato me induksion
 • Doreze ergonomike prej druri
 • Permasat : 52 x 30 x 8.5 cm
 • Diametri: 30 cm
KODI: 3830073442288 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

TIGAN GATIMI ROSMARINO 

Nese je i apasionuar pas kuzhines dhe gatimit, tigani antingjitje Rosmarino eshte zgjedhja me perfekte qe mund te beni krahasuar me funksionin,cilesine dhe cmimin qe perfaqeson.

Porosisni online ne Dyqan Taxi per ta bere pjese te kuzhines suaj.

TIGAN ANTINGJITJE ROSMARINO-BLACK LINE FRYING PAN

Tigani antingjitje Rosmarino eshte ideal nese doni qe te gatuani ushqime ne menyre te shendetshme. Tigani vishet nga minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekje me yndyrë të ulët.

Fale pllakes antingjitje qe ka tigani ushqimi ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme, duke u ndjere gjithmone te ngopur. Ky tigan eshte lehtesisht i aksesueshem sepse pershtatet me te gjitha llojet e sobave duke perfshire edhe ato me induksion. Tigani Rosmarino antingjitje eshte i ndertuar nga alumini i cilesise se larte, i cili dallohet per rezistencen e madhe ndaj temperaturave te larta por edhe per jetetgjatesine e tiganit.

Doreza ergonomike prej druri ju lejon te keni nje perdorim te lehte duke e manovruar sipas deshires tiganin Rosmarino por edhe duke e prekur sa here te deshironi qe te shihni nese gatimi juaj po shkon ne menyren me perfekte te gatimit.

Me kete tigan ju do te pergatisni gatime shume te shijshme dhe te shendetshme per veten dhe te afermit tuaj.

TIGAN GATIMI ROSMARINO | BLI ONLINEtigan-rosmarino-ne-shitje-online-dyqan-taxi

 • I ndertuar prej aluminit cilesor
 • Gatuan ushqime natyrale dhe me yndyrne te ulet
 • Me veshje minerale jo ngjitese
 • Ruan te gjitha vlerat ushyqese te ushqimit
 • I pershtatshem per te gjitha sobat perfshire dhe ato me induksion
 • Doreze ergonomike prej druri per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise
 • Permasat : 52 x 30 x 8.5 cm
 • Ngjyra: E zeze
 • Diametri: 30 cm
 • Brandi: Rosmarino
 • Kodi: VP0638

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Tigan Antingjitje Rosmarino – Black Line Frying Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Antingjitje Rosmarino - Black Line Frying Pan