Tigan Antingjites – Blacksmith Grill Pan 26 CM

2,790 L

Ka stok

 • Me material të qëndrueshme prej gize
 • Ideale per te gatuar mishin dhe peshkun
 • Antingjites
 • Ruan temperaturën gjatë gjithë kohës
 • Doreze ne forme ergonomike
 • Per kontroll te rehatshem
 • E pershtatshme per te gjitha sobat
 • Dimensionet: 26 x 26 x 5 cm
 • Diametri: 26 cm
 • Ngjyra: E zeze
KODI: 3830069720284 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TIGAN GATIMI 26 CM – BLACKSMITH

Tigani antingjitjes prej materiali te qendrueshem te gizes. Tigani BlackSmith eshte i duhuri per produktet e mishit edhe te detit. Ky tigan eshte i pershtatshem per cdo lloj sobe.

TIGAN ANTINGJITES

Per te apasionurit ndaj produkteve te mishit edhe ato te detit, ky tigan eshte ai qe po kerkonit prej kohesh. Keto produkte do te dalin te gatuara prej tij me te gjitha vlerat ushqyese dhe te gatuara sikur te ishit nje master-chef i vertet. Tigani eshte i ndertuar prej materialit te gizes duke e pershtatur ate me te gjitha sobat qe ju mund te keni ne shtepi, keshtu qe nuk keni pse te shqetesoheni per kete pjese. Neutralizimi i tij ndaj cdo lloj sobe e ben te prekshme per secilin prej jush, ndaj nese deshironi te gatuani produktet e detit tani qe vera erdhi edhe te mishit mos hezitoni per kete tigan. Tigani antingjites përbëhet nga tre shtresa të veshjes së smaltit, e cila parandalon ngjitjen e ushqimit në pjesën e poshtme të enës. Keshtu qe ju mund te jeni pa frike, pasi ushqimi juaj  nuk do ta prishi aspak formen e tij. Kjo edhe sepse ngrohja dhe gatimi është shume i njëtrajtshëm, pasi tigani-antingjites ruan temperaturën në mënyrë perfekte gjatë gjithë kohës. Ai ka edhe nje doreze ne forme ergonomike per kontroll te rehatshem nga ana juaj

 • Me material të qëndrueshme prej gize
 • Ideale per te gatuar mishin dhe peshkun
 • Përbëhet nga tre shtresa të veshjes së smaltit
 • Antingjitestigan-antingjites-26-cm-shitje-online
 • Ruan temperaturën gjatë gjithë kohës
 • Doreze ne forme ergonomike
 • Per kontroll te rehatshem
 • E pershtatshme per te gjitha sobat
 • Dimensionet: 26 x 26 x 5 cm
 • Diametri: 26 cm
 • Ngjyra: E zeze
 • Kodi: VP0841

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan Antingjites – Blacksmith Grill Pan 26 CM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Antingjites - Blacksmith Grill Pan 26 CM