Thike celiku-inox Aero per kuzhinen ne shitje | Bli Online

790 L

Ka stok

  • Permasat e thikes : 53x28x32.5cm
  • Material celiku edhe plastike.
  • Pret shpejte edhe ne menyre te paster.
  • Super e mprehte.
  • Doreze ergometrike.
  • Antingjitese.
KODI: K-200720-102 KATEGORIA:

THIKE CELIKU-INOX AERO PER KUZHINEN

Thikat jane aksesoret me te perdorur ne kuzhine dhe cilesia e tyre duhet te jete maksimale. Kjo per te mos demtuar asnje produkt ushqimor edhe t’u jepni atyre formen qe mund te deshironi per ta bere pjaten tuaj pervecse te shijshme edhe me nje dekor jashtezakonisht te bukur.

Cilesia e tyre e bene me te lehte edhe me komod gatimin ne kuzhine.

AERO KNIFE – THIKE PER KUZHINEN -BLI ONLINE

Ajo ne pjesen mprehese te saj eshte e perbere nga valezime te vogla edhe ka formen e thikave “sharre”.

Ajo do te prese dhe do te grije me nje efikasistet te mahnitshem.

Dizajni i saj aerodinamik lehteson edhe hspjeton cdo pune ne kuzhine sdomos te gjitha proceset qe kane nevoje per prerje.

Buza e kesaj thike rrëshqet pa asnje veshtiresi nëpër të gjitha ushqimet dhe tehu i hapur parandalon ngjitjen.

Ideale per te prere fruta, perime, buke, mish etj.

Ne momentin qe ju e aplikoni kete thike mafton qe ta mbani mire me doren tuaj edhe te ushtroni shume pak presion mbi te.

Doreza eshte mateial plastike i cili nuk rreshqet nga dora edhe nese ajo eshte e djesitur.

SPECIFIKIMETthike aero knife silver produkt online dyqan taxi

Permasat e thikes : 53x28x32.5cm

Pershtatet shume mire me doren tuaj.

Material celiku edhe plastike.

Pret shpejte edhe ne menyre te paster.

Super e mprehte.

Doreze ergometrike.

Antingjitese.

Mund te perdoret nga te gjithe.

Bli Online | Bej blerjen tende me te sigurt | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Thike

Ngjyra

Be the first to review “Thike celiku-inox Aero per kuzhinen ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thike aero knife silver produkt online dyqan taxi

Thike celiku-inox Aero per kuzhinen ne shitje | Bli Online

WhatsApp chat