Tharese flokesh Professionale – Maxi Gold Hairdryer Styler

2,100 L

Ka stok

KODI: GI-MAXI-HD-8400 Kategori: ,

THARESE PROFESIONALE – MAXI 8400

Tharese flokesh Professionale – Maxi Hairdryer Styler

Tharesja Profesionale MAXI HairDryer eshte ideale per te thare, drejtuar dhe stiluar floket pa i demtuar ato. E vecanta e saj qendron tek kombinimi i teknologjise jonike me qeramiken, e cila krijon hidratimin e duhur ne floke, gjate kohes qe ato jane ne kontakt me ajrin e nxehte. Floket fitojne volum, butesi, nuk humbasin shkelqimin dhe qendrojne te shendetshme.

Maxi Gold eshte versioni me rekomanduar nga parukieret per tharjen e flokeve. Ajo cilesohet si nje nga thareset me efikase ne trajtimin e flokeve te lagur. Me disa nivele nxehtesie, ju zgjidhni ate qe deshironi dhe i pershtatet flokeve tuaj. Tharesja vjen ne paketim se bashku me kokat per drejtimin e flokeve dhe kreherit ndihmues.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh Professionale – Maxi Gold Hairdryer Styler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh Maxi

Tharese flokesh Professionale - Maxi Gold Hairdryer Styler