Tharese flokesh me difuzor DSP 30022

2,990 L

Ka stok

KODI: e23023 Kategori: ,

THARESE FLOKESH ME DIFUZOR

Tharese flokesh e pajisur me difuzor dhe nje gryke shtese koncentrator.

Me fuqi dalese te madhe prej 2300w dhe 18000 rrotullime do te thaje ne pak caste floket pas dushi.

Tre nivele zgjedhje te ngrohjes, dy nivele shpejtesie dhe opsion te ajrit te ftohte.

Specifika:

  • Fuqi prej 2300 W
  • Me 3 nivele të ngrohjes,
  • 2 nivele shpejtësie .
  • Funksion me ajer te ftohte dhe te ngrohte.
  • Zhurme motorike e reduktuar.

Bli lire ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh me difuzor DSP 30022”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh dsp 3002 ne dyqan taxi

Tharese flokesh me difuzor DSP 30022