Termus plastik – I kuq

230 L

S’ka stok

20062

KODI: 3830069728907 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Termus Plastike.

  • Kodi: VP0529.
  • Me nje dizanj modern dhe inovativ e cila bën të mundur ruajtjen e snackeve të kripura ose snacks të ëmbla.
  • E përkryer për të marrë me vete në punë, shkollë, shëtitje apo piknik.
  • Bërë nga plastikë me cilësi të lartë dhe pa substanca të dëmshme per shendetin, sigurojnë freskinë e ushqimeve, edhe pas disa ditësh.
  • Kapaciteti: 200 ml
  • Dimensione: 6 x 23 cm.
  • Ngjyre e kuqe.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Termus

Be the first to review “Termus plastik – I kuq”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Termus plastik - I kuq

230 L

WhatsApp chat