Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxherja Elektrike

5,990 L

S’ka stok

Tenxhere Elektrike me presion Vitek | Multicooker |
Ekran Elektronik LED
Kapaciteti 5L
Material | Jo ngjites | Pastrohet lehtesisht
Dimensionet  30*30*33cm |
Fuqia  900W
9 Programe Gatimi | Stakohet automatikisht pas perfundimit te programit |

TENXHERE VITEK | MULTICOOKER PER GATIM

Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxhere Gatimi Elektrike me Presion | Bli Online ne Dyqan Taxi

Tenxhere Vitek  eshte riprojektimi me i ri i tenxhereve Multicooker. Shume cilesor dhe me ekonomik.
Gatuani shpejt reduktoni kohen dhe kurseni energji.

-Gatim me avull ngroh ushqimet mban gjellen te ngrohte per 24 ore.
Super Multicooker me Ekran dixhital dhe Butona per perdorim te thjeshte.
-Kontroll inteligjent i menuse.
-Gatim me presion qe nuk lejon shijet dhe vlerat ushqyese te ikin nga ushqimet qe gatuani.
Gatim i shpejte që duhet të kursejë Kohe & energji elektrike

Programoni kohen e gatimit tuaj që mund të largoheni | Tenxhere me Presion Vitek
Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte mbyllur mire ose eshte nen presion.
Pajisja fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit.

Tenxhere Gatimi me Presion | Ju lejon të përdorni tenxheren dhe të kryeni gatime duke ruajtur vlerat ushqimore e tyre. Ushqimet e zgjedhura të cilat do të gatuhen në tenperaturë të lartë të tenxheres me presion Nuk kanë nevojë për trajtim më parë. Tenxhere Multicooker më e shitur deri në 2019 | Multicooker Dyqan Taxi .

Tenxhere Super Vitek | shume funksionale mund te perdoret per zierje, gatim te ngadalte, mbajtje te ngrohte, presion te larte.
Efikasitet i larte termik i cili Kursen energji
Presion i qendrueshem, I besueshem. Mbrojtje e shumefishte e sigurise.

Mund te gatuani cdo gje supe, rizoto, mish, peshk dhe Gjelle te ndryshme.
Material qeramike qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte.
Strukture e mbyllur plotesisht ne te cilen ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem.
Tenxhere Elektrike e cila nuk është e rrezikshme dhe ka mbrojtje te sigurte per mbinxehjen.
Mban te ngrohte ushqimin | dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

TENXHERE VITEK | ELEKTRIKE ME PRESION | MULTICOOKER |

Ekran Elektronik | LED
Kapaciteti 5L
Material Jo ngjites
Pastrohet lehtesisht
Dimensionet | 30*30*33cm
Fuqia | 900W
9 Programe Gatimi | Stakohet automatikisht pas perfundimit te programit
Perdoret per te gatuar ushqime te ndryshme si mishin, perime, supe, gjelle, peshk etj.

TENXHERE ME PRESION PER GATIM | AUTOMATIKE

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese
Ekrani elektronik ne kete Tenxhere Elektrike tregon kohen e çdo procesi gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes

TENXHERE VITEK | TENXHERJA ELEKTRIKE ME PRESION |

tenxhere Vitek Blerje online tenxhere elektrike per gatim ne dyqan taxi tirane shqiperi

 

Nese jeni duke kerkuar per nje menyre te lehte | praktike per te pergatitur te gjitha pjatat tuaja te preferuara zgjidhja eshte  Super Multicooker Vitek.

Ju Lutem te Shihni dhe kete Multicooker Montecasa

E vetmja gje ju duhet te beni eshte

  1. Shtoni perberesit
  2. Zgjidhni programin
  3. Shtypni kohen
  4. Shijoni Krijimin tuaj 

TENXHERE ME PRESION
Pajisja më e nevojshme e kuzhinës me të cilën ju mund te gatuani si një shef i vërtetë.

Blerje te sigurta online ne Shqiperi | Bli Online | Dyqan Taxi |

Qendra Tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Multicooker

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Stela Kraja

    Sngeli femer pa blere multicooker ngaqe sdin me gatu asnjona 😀

Main Menu

Tenxhere gatimi Super Vitek Multicooker Dyqan Taxi Online ME PRESION

Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxherja Elektrike

5,990 L

WhatsApp chat