Tenxhere Multicooker Bremen | Elektroshtepiake

6,200 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Gatuani shpejt , shendetshem dhe kurseni energji .

Programoni kohen, percaktoni sasine, temperaturen etj.

E lehte per tu levizur dhe jashte kuzhines.

Programim per ndezje automatike.

Ruan ushqimin te ngrohte .

KODI: multicooker-bremen Kategorite , ETIKETIME: , ,

MULTI-COOKER BREMEN

Tenxhere Multicooker Bremen | Elektroshtepiake ne Shitje |  Dyqan Taxi

Nje nga versionet me cilesore ne treg

Mikroprocesori i integruar siguron gatim te lehte per pjatat tuaja te preferuara si supa, mish,makarona apo embelsira.
Gatuani shpejt , shendetshem dhe kurseni energji duke perdorur kete tenxhere gatimi
Pjeset perberese mund te hiqen dhe te lahen ne pjatalarese.

MULTI-COOKER BREMEN

Multicooker Bremen Tenxhere me Presion Gatimi Dyqan Taxi

GATUAJ SHENDETSHEM | SHPEJT | MASTERSHEFI JUAJ

Tenxherja multicooker Bremen me presion me avull e nje cilesie shumë të lartë
Siperfaqja prej inoksi eshte e lehte per t’u pastuar dhe nuk nxihet.
Ju mund te programoni kohen, percaktoni sasine, temperaturen etj.
Kjo tenxhere gatimi eshte e lehte per tu levizur dhe jashte kuzhines.
Programim per ndezje automatike sipas kerkeses suaj.
Ruan ushqimin te ngrohte , vitaminat dhe mineralet e ushqimeve
Nxehtesia percohet ne menyre uniforme në të gjithë ushqimin e gatuar.
Nuk nevojitet nivel te larte eksperience per gatime me te shijshme ne nje pajisje te vetme.
Mjafton te hidhni perberesit ne tenxhere dhe te klikoni programin e nevojshem sipas llojit te gatimit – gjelles.


Bli Online elektroshtepiake ne DyqanTaxi
Transport në të gjitha qytetet e  Shqiperise
Ju mund të paguani ne dorezim


Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Multicooker

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Tenxhere Multicooker Bremen Dyqan Taxi

Tenxhere Multicooker Bremen | Elektroshtepiake

WhatsApp chat