Tenxhere me Presion Multicooker French Chef | Bli Online

5,990 L

Ka stok

 • Gatuan te gjitha llojet e gjellerave
 • Tenxhere automatike
 • Nuk ka nevoje per kujdes gjate gatimit
 • Mund te skuqni apo gatuani sipas deshires
 • Ruan gjellen edhe pas perfundimit te gatimit
 • Butona te integruar dhe ekran dixhital
KODI: tenxhere-multicooker-french-chef Kategori: , , , Etiketime: ,

TENXHERE ME PRESION MULTICOOKER FRENCH CHEF

Multicooker French Chef eshte nje tenxhere me Presion e cila gatuan per ju pa qene prezent , tenxherja eshte shume cilesore te cilen e gjeni ne Dyqan Taxi | The Best Real cooking Device

Gjithçka qe ju duhet per te pregatitur vakte te shijshme dhe te shendetshme, shume e thjeshte ne perdorim
Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Arrini shkathtesine qe ju nevojitet kur pergatisni ushqimin tuaj. Eshte nje tenxhere e programueshme 7 ne 1 qe nderthure funksionin e nje tenxhere te ngadalte, tenxhere me presion etj.
Pajisja qe nevojitet me patjeter ne kuzhinen tuaj.

TENXHERJA AUTOMATIKE FRENCH CHEF

Pergatisini french food e cdo lloj gatimi tjeter me kete pajisje multicooker. Fitoni më shumë kohë dhe krijoni gjellë më të shijshme duke programuar edhe kohën në një program te caktuar.

Do të keni një shef kuzhine që punon për ju.

Të gjitha në një pajisje. Mund të skuqni apo gatuani sipas dëshirës dhe e gjitha automatike.

Ju do te gatuani 70% me shpejt ne krahasim me tenxheret e tjera te zakonshme. Ekrani eshte me prekje, keshtu ju do te gatuani thjeshte duke shtypur vetem nje buton. Multicooker qe shkon pertejtenxhereve te zakonshme.

Butonat e integruar te kjo tenxhere presioni kane mbrojtje nga uji apo avulli.
Kjo nuk lejon hyrjen e avullit apo edhe te ujit ne butona apo ekran duke e mbrojtur pajisjen. Butonat jane lehtesisht te aksesueshem.

THE FRENCH CHEF MULTICOOKER | REAL COOKING DEVICE

TAVE ELEKTRIKE SHUME CILESORE DHE REZISTENTE

Tave pjekjes tenxhere me presion elektrike cilesore FRENCH CHEF

Gatuan ushqimin ne menyre qe te mos thahet dhe te kete cilesi me te mire. Gatimi me presion zvogelon kohen e gatimit deri ne 70% gje qe kursen kohe dhe energji. Ekzistojne 8 funksione te cilat ju mundesojne gatimin vetem me nje prekje. Te gjithe jane te para-programuar per te ofruar rezultate te mrekullueshme ne gatimet tuaja.

TENXHERE ME PRESION FRENCH CHEF

AS SEEN ON TV PRODUCT

Një pajisje interesante dhe shumë e nevojshme për kuzhinën tuaj.

Ju do ta gjeni gjellen gati kur te ktheheni ne shtepi, pra eshte njesoj sikur te keni nje shef personal. Pas nje dite te lodhshme ne pune dreka juaj eshte gati pa qene ju prezente. E mahnitshme.

Me tenxheren elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt, duke kursyer energji e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem. Me sistem sigurie te integruar dhe 8 programe te percaktuara per me shume lehtesi ne perdorim.

Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj eshte 6 litra, ideale edhe per familje te medha.

MultiCooker French Chef | Tenxhere me presion

Tenxhere me presion Multicooker French Chef DyqanTaxi

Material shume cilesor qe nuk ngjit.
Tenxhere multicooker me sistem mbrojtje nga mbinxehja.
Strukture e mbyllur hermetikisht per te mos patur rrjedhje.
Pajisje per lirim te presionit ne raste emergjence.
I lehte ne perdorim, butonat e menuse te pershtatshme per gatime te ndryshme.
Mban te ngrohte ushqimin edhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.
Me ekran elektronik qe tregon proceset e gatimit.
Sherben per te pergatitur cdo gje: supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Te gjitha llojet e gjellerave mund te gatuhen sipas programit. Shihni receta gatimi dhe eksploroni boten e shijes me tenxhere gatimi French Chef.

TENXHERE ME PRESION MULTICOOKER FRENCH CHEF
Pergatisni:

 • pregatisni mish ose perime, fasule etj
 • gatuani me avull ose gatim i avashte,
 • pregatisni pilaf, bizele, fasule,
 • supa te shijshme ose gjellera te ndryshme,
 • pregatisni drithra etj. 

Multicooker French Chef Tenxhere me Presion ne Dyqan Taxi.

Specifikat
 • Kapaciteti: 6 Litra
 • Fuqia: 1000 Watt
 • Voltazhi: 220 V
 • Frekuenca: 50 hz
 • Diametri: 22cm
PAJISJET REVOLUCIONARE MULTICOOKER PER GATIME TE SHPEJTA DHE TE SHIJSHME

Krijoni gjellerat tuaja te preferuara me shijen me te mire duke perdorur tenxheren me presion French Chef All In One Multicooker .  Kjo tenxhere me presion ka programe automatike te cilat ju mundesojne gatimin edhe ne kohen qe kjeni larg shtepise, nje gatim te avashte ne presion, gatim orizi, etj. Kete pajisje mund ta perdorni edhe per te mbajtur te ngrohte gjellen apo per nje ngrohje te shpejte pa patur nevoje per sobe.

TENXHERE ME PRESION MULTICOOKER THE FRENCH CHEF

Multicooker gatuan gjellen sakte dhe nuk e than ate.  Gatimi me presion ul kohen e gatimit me rreth 70% duke kursyer kohe dhe energji elektrike. Kjo ju jep nje fature te elektricitetit me te ulet se zakonisht. Por ajo qe e ben kete pajisje nder me te kerkuarat eshte liria. Jeni te lire te vazhdoni diten tuaj pa patur mendjen te gatimi.

Porcesi kryhet automatikisht dhe pa nevojen e vemendes suaj. Shkoni ne pune dhe kur te ktheheni do te gjeni gjellen tuaj gati. Dilni per nje shetitje dhe kthehuni per dreken e pergatitur nga French Chef. Aromat e pakendshme nuk do te jene me prezente fales kesaj tenxhere me presion multicooker. Gjelle e shijshme sikur ta kete gatuar nje shef i vertete.

Pajisjet kane shume opsione sigurie per sigurine tuaj, si kontroll te presionit, limit te presionit, dhe lirim automatik te presionit. Gatimi i peshkut me presion te ulet i cili eliminon pjekjen e tepert ne ushqime delikate. Pajisja lahet kollaj.

Tenxhere French chef


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha4 kg
Lloji

Multicooker

Be the first to review “Tenxhere me Presion Multicooker French Chef | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me presion multicooker french chef ne dyqan taxi

Tenxhere me Presion Multicooker French Chef | Bli Online