Tenxhere e ceket Velvet me dy doreza Bli Online

1,690 L

Ka stok

28 cm

KODI: 8000807253298 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere e ceket me dy doreza Velvet

Tenxhere e ceket Velvet

  • Me diameter 28 cm.
  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Dizajn elegant.
  • Linja Velvet eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramik.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere e ceket Velvet me dy doreza Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere e ceket Velvet me dy doreza Bli Online