Telefon smart Xiaomi Redmi 10A 2/32GB

14,990 L

Ka stok

 • Xiaomi Redmi 10A
 • Ekran i madh 6,53 inç HD + Dot drop
 • 13MP + 2MP kamera e dyfishte
 • 5MP e perparme
 • 32 GB hapesire ruajtese dhe 2 GB RAM
KODI: 6934177776311 Kategori: , , ,

XIAOMI REDMI 10A

Xiaomi Redmi 10A me cilesite me te mira qe perfshin nje telefon smart. Perfshirja e sensorit te gjurmeve te gishterinjve eshte ne nga permiresimet qe ka sjelle ky model.

Zhbllokoni ne menyre te sigurt telefonin tuaj shpejt dhe lehte me vetem nje prekje ose shikim te vetem.

Jepni jete filmave tuaj te preferuar ne ekranin e madh 6,53″ HD+.

Redmi 10A ju jep nje bateri masive 5000 mAh qe zgjat mbi dy dite, duke ju lejuar te qendroni ne perdorim ndersa jeni ne levizje.

Ka butona te volumit dhe te kycjes ne anen e djathte dhe ne pjesen e poshtme ka mikrofon, porte mikro USB dhe altoparlant. Ne pjesen e siperme, ajo ka nje porte kufjesh 3.5 mm.

Specifika:

 • Ekran i madh 6,53 inç HD + Dot drop
 • 13MP + 2MP kamera e dyfishte
 • 5MP e perparme
 • 32 GB hapesire ruajtese dhe 2 GB RAM
 • 5000mAh Bateri me kapacitet te larte
 • Mediatek Helio G25 procesor

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Telefon smart Xiaomi Redmi 10A 2/32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

redmi 10a celular online ne dyqan taxi

Telefon smart Xiaomi Redmi 10A 2/32GB