Telefon Redmi 10C 4GB+64GB Xiaomi

19,500 L

Ka stok

 

 • Smartphone Redmi 10C
 • Procesori:Snapdragon® 680
 • Memoria:4 GB + 64 GB
 • Bateria:5000 mAh (tip)
 • Kamera e pasme:Kamera kryesore 50 MP + kamera me thellesi 2 MP
 • Kamera perballe: Kamera e perparme 5 MP
KODI: 6934177791819 Kategori: , ,

REDMI 10C 4GB+64GB

Telefon Redmi 10C i cili fuqizohet nga procesori i fuqishem Snapdragon 680, ofron performance te shkelqyer dhe efikasitet ne energji.

I pajisur me ekran me madhesi 6.71 inch dhe rezolucion HD+ me ngjyra te mprehta dhe te ndezura. Per me teper ekrani mbrohet nga xhami Corning Gorilla rezistent ndaj demtimeve, pikave te ujit dhe gervishtjeve.

Me bateri jetegjate 5000 mAh, sensor te kameres paresore 50 MP dhe ate te perparme 5MP per selfie dhe video biseda.

Karakteristikat e lidhjes perfshijne 4G LTE, Wi-Fi me dy banda, Bluetooth, GPS dhe portin USB Type-C per karikim dhe transferim te te dhenave.

Eshte i pajisur gjithashtu me sensor te gjurmes se gishtit ne pjesen e pasme per me shume siguri.

Specifika:

 • Marka:Mi
 • Procesori:Snapdragon® 680
 • Memoria:4 GB + 64 GB
 • Bateria:5000 mAh (tip)
 • Kamera e pasme:Kamera kryesore 50 MP + kamera me thellesi 2 MP
 • Kamera perballe: Kamera e perparme 5 MP

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Telefon Redmi 10C 4GB+64GB Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

celular xiaomi redmi 10c online ne dyqan taxi

Telefon Redmi 10C 4GB+64GB Xiaomi