Telefon Nokia 6300 4G LTE ne shitje online

6,900 L

Ka stok

KODI: h-22-nokia6300 Kategori: , ,

TELEFON NOKIA 6300 4G

Telefon celular Nokia 6300 4G permban ekran TFT 2,4 inch me rezolucion ekrani 240 x 320 pixel.

Mundesohet nga procesori me kater berthama. Ka 4 MB RAM memorie te integruar. Nokia 6300 4G funksionon me KaiOS dhe mundesohet nga nje bateri Litium jon  1500 mAh.

Mbani kontakt me te afermit tuaj permes aplikacioneve qe ky telefon suporton si Whatsapp/ Facebook. Gjithashtu suporton Youtube, Google Maps, Wifi Hotspot dhe display 2.4″.

Funksioni i shpejte 4G siguron pervoje optimale te perdoruesit pa vonesa apo ngecje.

Specifika:

 • Ekran TFTcelular me butona nokia 6300 blerje online ne dyqan taxi
 • Bluetooth: 4.0
 • Porta e kufjeve: 3.5 mm
 • Madhesia e ekranit 2.4 inch
 • Rezolucioni 240 x 320 piksel
 • Kamer e pasme
 • Bateri 1500 mAh
 • LTE/Wifi/ GPS/Bluetooth
 • Permasa 131,4 x 53 x 13,7 mm
 • Sistem OS KaiOS
 • CPU Procesor me katër bërthama 1.1 GHz Cortex-A7
 • Çipset Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210
 • GPU Adreno 304

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

Be the first to review “Telefon Nokia 6300 4G LTE ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

nokia 6300 4g telefon celular shitje online ne dyqan taxi

Telefon Nokia 6300 4G LTE ne shitje online