Tave me shtresa minerale – Rosmarino Black Line

3,490 L

Ka stok

 • Ndertuar nga alumini i cilesise se larte
 • Me veshje antingjitje
 • Me dy ndarje me sipërfaqe të lëmuar dhe grill
 • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj temperaturave të larta
 • Diametri: 46 cm
 • Permasat: 51 x 26.5 x 2 cm
KODI: 3830073442271 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

TAVE ME SHTRESA MINERALE – ROSMARINO

Tave me shtresa minerale Rosmarino per kuzhinen tuaj me nje cilesi optimale dhe me cmimin me te mire ne treg. Per nje gatim sa me te shendetshem per veten dhe te afermit tuaj porosit tani ne Dyqan Taxi.

TAVE ME SHTRESA MINERALE -ROSMARINO BLACK LINE

Tava me shtresa minerale Rosmarino eshte e ndertuar nga alumini i cilesise se larte.

Ajo perbehet nga 4 shtresa me veshje minerale jo ngjitëse.

Keto shtresa sigurojne qe ushqimi juaj te gatuhet me sasi minimale yndyrne dhe te ruaje te gjitha vlerat ushyese te tij. Tava eshte me dy ndarje te cilat jane te perbera nga siperfaqe te ndryshme , grill dhe e lemuar.

Kjo tave ka nje rezistencë te shkëlqyeshme ndaj temperaturave më të larta.

TAVA ANTINGJITJE ROSMARINO PER KUZHINEN TUAJtave-me-shtresa-minerale-ne-shitje-online-dyqan-taxi

 • Me dizanj modern qe pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine
 • Ndertuar nga alumini i cilesise se larte
 • Me veshje antingjitje
 • Siguron qe ushqimi juaj te gatuhet me sasi minimale yndyre
 • Me dy ndarje me sipërfaqe të lëmuar dhe grill
 • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj temperaturave më të larta
 • Diametri: 46 cm
 • Permasat: 51 x 26.5 x 2 cm
 • Brandi: Rosmarino
 • Kodi: VP0639
 • Ngjyra: E zeze

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Tave me shtresa minerale – Rosmarino Black Line”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tave me shtresa minerale - Rosmarino Black Line