Tasa Ushqimesh Set -6 PCS Colorful Bowls

490 L

Ka stok

 • Permabn 6 cope me kapak perkates
 • Kane madhesi te ndryshme
 • Perbehen nga plastika ABS
 • Rezistojnë ndaj temperaturave nga -22 ° C deri +110 °
 • Ideal per ruajtjen apo ngrirjen e ushqimeve te ndryshme ne frigorifer,
KODI: 3830069729010 KATEGORIA: ETIKETIMI:

TASA USHQIMESH – SET – 6 COPE

Tasa Ushqimesh Set – 6 PCS Colorful Bowls super praktik per perdorim multifunksional ne kuzhinen tuaj. Ideal per ruajtjen apo grirjen e ushqimeve te ndryshme ne frigorifer. Seti eshte i perbere prej 6 tasash te madhesive te ndryshme.

TASA MULTIFUNSIONAL PER KUZHINE TUAJ

Secili prej tasave ka kapakun e tij perkates qe sigurojne nje mbyllje te plote dhe hermetike pa e derdhur ushqimin. Ata jane ideal edhe per te marre ushqimin me vete ne pune apo per ndonje udhetim te mundshem prej jush. Tasat jane te perbere prej plastikes cilesore ABS duke mos permbajtur asnje material toksik apo ndonje substance qe mund te demtoje ushqimin apo shendetin tuaj.

Keta tasa u rezistojne temperaturave nga -22 ° C deri +110 ° C c’ka i ben te pershtatshem per perdorim ne frigorifer dhe mikrovale. Duke pasur mundesi t’i ftohni apo ngrohni ushqimet tuaja. Materiali i forte dhe rezisten i plastikes premtojne per jetegjatesine e tyre. Jane shume te lehte per t’u pastruar.

SETI I TASAVE PER USHQIMET – 6 COPE

 • Set super praktik me 6 tasa per perdorim shumefunksional ne kuzhinen tuajTasa-ushqimesh-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 • Ideal per ruajtjen apo ngrirjen e ushqimeve te ndryshme ne frigorifer,
 • Pajisur secili me kapaket perkates qe sigurojne mbyllje te plote dhe hermetike
 • Material plastik cilesor ABS 0% toksik dhe pa substanca te demshme per shendetin
 • Ato i rezistojnë temperaturave nga -22 ° C deri +110 ° C cka i ben te pershtatshem per perdorim ne frigorifer dhe mikrovale
 • Seti permban 6 tasa me permasa: 1 x 180 ml, 1 x 340 ml, 1 x 590 ml, 1 x 1100 ml, 1 x 2000 ml, 1 x 3000 ml

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

tasa

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Tasa Ushqimesh Set -6 PCS Colorful Bowls

WhatsApp chat