Tas vakumi per ruajtjen e ushqimit | Vacum food saler

990 L

Ka stok

  • Mban ushqimet te sigurta.
  • Ruan temperaturen, freskine dhe te gjitha vlerat ushqyese te saj.
  • Eshte ne forme kapaku.
  • Ndertuar nga material plastike cilesore, pa BPA.
  • Perdoret ne mikrovale dhe frigorifer.
KODI: ECC-20620-050 Kategori: , , ,

TAS VAKUMI PER RUAJTEN E USHQIMIT

TAS USHQIMESH – VACUM FOOD SALER

Deshironi qe ushqimi mos te shkoje kot dhe mos ta hidhni ne kosh?

Atehere ky tas bene qe ushqimi juaj te zgjase duke ruajtur te njejten shije, freski dhe te gjitha vlerat ushqyese qe kishin ne momentin qe ju e keni gatuar.

Tasi eshte shume praktike dhe e lehte ne perdorim, thjesht vendoseni ushqimin tuaj ne tas i cili ka nje siperfaqe te lemuar dhe te paster dhe me pas mbylleni tasin me kapakun perkates.

Ai eshte e ideaur nga material plastike shume cilesor i cili nuk ka BPA.

Duke qene se ka nje material te tille si plastika tasi me vakum per ushqimet eshte shume rezistente ndaj temperaturave te mjedisit si edhe eshte shume e lehte gjate pastrimit.

Tasi eshte rezistente ndaj temperaturave me te uleta dhe te nxehta duke e bere shume te peshtatshem per te qendruar ne frigorifer apo ne mikrovale.

SPECIFIKAvacuum food sealer ushqim tas bli online dyqan taxi

Mban te fresket cdo produkt ushqimor.

Pesha: 250g.

Materiali: ABS.

Ngjyra: E zezë

Madhësia: 15 x 19 x 7.5cm.

 

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

tasa

Ngjyra

Be the first to review “Tas vakumi per ruajtjen e ushqimit | Vacum food saler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vacuum food sealer ushqim tas bli online dyqan taxi

Tas vakumi per ruajtjen e ushqimit | Vacum food saler

WhatsApp chat