Tablet Cidea 7 inch – Black – Full specification

6,700 L

S’ka stok

Tableta me ekranin 7inch dizajnuar per komfort dhe pamje te qarta. Jep nje pervoje te bukurise vizuale me prekje.
Bota juaj do te duket dhe do te ndjehet drejt ne ekranin e saj te gjalle me rezolucion 1280*800px.

KODI: tablet-cidea-7inch Kategori: ,

Tablet Cidea 7 inch – Black – Full specification

Tablet Cidea 7 inch – Black – Full specification

Tableta me ekranin 7inch dizajnuar per komfort dhe pamje te qarta. Jep nje pervoje te bukurise vizuale me prekje.
Bota juaj do te duket dhe do te ndjehet drejt ne ekranin e saj te gjalle me rezolucion 1280*800px.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Tablet

Be the first to review “Tablet Cidea 7 inch – Black – Full specification”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tablet Cidea 7 inch - Black - Full specification

Tablet Cidea 7 inch - Black - Full specification

6,700 L