Strece per Dobesim Hot Shapers per femra ne Palester

1,390 L

Ka stok

Per rezultate me te mira ne humbjen e peshes
vishni strecet per dobesim Hot Shapers cdo dite
edhe nese nuk jeni duke u ushtruar.
Sa me shume ti perdorni aq me teper dhe me te shpejta jane rezultatet qe do te keni.

KODI: strece-hot-shapers Kategori: , , ,

STRECE PER DOBESIM HOT SHAPERS

Strece per Dobesim | Hot Shapers Dobesimi per femra ne Palester | Dyqan Taxi

Strece Hot Shapers jane strecet me te perdorura dhe me efektive per te humbur peshe dhe dhene forme trupit tuaj.
Ndihmojne ne humbjen e peshes pasi nxisin djersitjen gjate ushtrimeve ne shtepi apo palester .

Humbisni kilogramet e tepert ne nje kohe me te shkurter me Strece per Dobesim Hot Shapers

Materiali Neotex eshtenje material unik i krijuar enkas per humbjen e peshes lehte dhe pa dhimbje..
Strece per dobesim me neotex, cili ben qe te rritet temperatura e trupit duke bere qe te Djersisni 4 here me shpejte, por gjithashtu perthith djersen ne menyre qe nga jashte te jene gjithmone te thata pa krijuar probleme.
Neotex eshte nje teknologji unike e rrobave e cila perdoret ne strecet e dobesimit Hot Shapers per te ngritur temperaturen e brendshme te trupit shpejte dhe duke e mbajtur ate stabel .
Kete mund ta arrini gjate punes tuaj rutine ose edhe kur jeni duke punuar ose po kryeni aktivitet fizik ne Palester

strece hot shapers ne dyqan taxi

Hot Shapers | Strece per Palester te cilat mbeshteten ne shtresen e dyfishte te rrobave.

Shtresa e brendshme e ketyre streceve rrit nivelin e djersitjes pavarsisht nga rrobat normale qe mund te keni veshur.
Ne anen tjeter shtresa e jashtme ka aftesine per te thithur 4 here djerse me teper sesa pesha e saj.
Ju nuk do te ndjeni asnje problem gjate veshjes sepse do te mbetet e thate nga jashte pavarsisht nga djersitja e brendshme.
Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit
Mund ti mbani veshur gjithe diten per te marr Rezultatet e deshiruara ne nje kohe sa me te shpejte.
Kjo do te forcoje metabolizmin tuaj. Gjithashtu ju ndihmon te digjni kalorite e teperta.

STRECE PER FEMRA QE JU NDIHMOJNE TE DJERSINI EDHE DUKE ECUR

Tuta Hot Shapers qe mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi kur dilni shetitje ne palester etj

Tuta Hot Shapers qe ju ndihmojne te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve, pjesa me problematike per femrat.
Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit te tyre ju ndihmojne te dobesimi , ju ndihmon te djersini më shumë ne pjesen e vitheve dhe kofsheve me lehtesi ne cdo moment | INCREASE BODY TEMPERATURE |

STRECE DOBESIMI te cilat ndihmojne ne renien ne peshe | Strece Femrash | EFIKASE

Strece per dobesim

STRECE PER DOBESIM | HOT SHAPERS

Shume praktike dhe mund te kombinohen lehtesisht me te gjitha veshjet sportive.
Mund ta perdorni ne shtepi kur jeni duke bere pune duke ndenjur para TV, kompjuterit, duke kryer aktivitet fizik etj.
Pse jo mund te mbahen veshur si tuta te thjeshta ne shtepi kur dilni shetitje ne palester etj
Jane teper komode, te dizajnura per te qendruar ngjitur pas trupit duke ju dhene nje pamje te bukur e sportive.
Keshillohet te lahen me dore me uje te vaket, pas cdo perdorimi.

Strece Hot Shapers per femra | Dobesim i Shpejte

 Dizajnuar per te gjitha moshat 

Strece hot shapers

 Strece per dobesim |  Hot Shapers per palester | Dyqan Taxi

Perfitimet
– Do te humbisni peshe shume shpejt
– Rezultate me te larte ne kohe me te shkurter
– Maksimizon djegjen e kalorive
– Vithe & kofshe elegante
– Rrit temperaturen e trupit dhe i shkakton djersitje
– Permireson mireqenien tuaj te perditshme
– Elegante dhe te bukuraNê

STRECE PALESTRE | JANE SHUME KOMODE DHE TE DIZENJUARA QE TE NDIHMOJNE TE DJERSINI ME LEHTE

MOS PRIT – POROSIT TANI STRECE DOBESIMI PER PALESTER | TONIFIKIM I SHPEJTE

Rekomandime
Per rezultate me te mira ne humbjen e peshes vishni strece per dobesim Hot Shapers cdo dite edhe nese nuk jeni duke u ushtruar.
Sa me shume ti perdorni aq me teper dhe me te shpejta jane rezultatet qe do te keni ne humbjen e kileve te teperta.

Mos u shqetësoni nëse nuk keni kartë krediti, Porosit dhe paguaj ne dorëzim |
Per Porosi ne telefon ju lutem te telefononi ne nr 0682141111

SHIKO DHE KETE PRODUKT KORSE PER DOBESIM HOT SHAPERS


Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Strece

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga ENKELA Z

    Janë shumë të mira dhe kam humb 6 kg për 1 muaj me pak stervitje .flm

Main Menu

strece hot shapers sportive dyqan taxi sport online blerje

Strece per Dobesim Hot Shapers per femra ne Palester