Sport Smartwatch FT30

3,000 L

Ka stok

KODI: Sport Smartwatch FT30 Kategori: , ,

SPORT SMARTWATCH FT30

Ore sportive model Unisex, me nje dizajn inovativ.

Ekrani kryesor 1.54ips, 240 * 240

Ekran me kapacitet  2.5d full touch screen

Monitorimi i rrahjeve të zemrës për zbulimin e rrahjeve të zemrës, duke monitoruar rrahjet gjate gjithe kohes

Pedometër, konsumi i kalorive, regjistrimi i kilometrazhit

Kujtesë ulur: Koha për të ushtruar dhe për të ndryshuar stilin e jetës jo të shëndetshme. Monitorimi objektiv, shkencor dhe sasior i gjumit, regjistrimi dhe analizimi i statusit të gjumit

Specifikaore sport smart ft30 dyqan taxi

Madhësia e ekranit  1.54 inch

Lidhja: Bluetooth

Përputhshmëria: Android iOS

Sisteme Operative të Mbështetura: Android 4.4 dhe iOS 8.0 ose më lart

Kapaciteti (mAh): 200

Koha e gatishmërisë (H): 150-200

Koha e karikimit (H): 2

Lloji i ekranit: SPI

Kujtesë thirrjeje me ane te  Bluetooth

Kapaciteti i baterise  200mah polimer me vëllim të lartë

Suporton gjuhet: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Portugez, Spanjisht, Turqisht, Arabisht, Thai, Rusisht

Funksione të tjera, ora, alarmi, kalendari, kronometri etj.

Be the first to review “Sport Smartwatch FT30”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ft 30 new smart watch women men online dyqan taxi

Sport Smartwatch FT30

WhatsApp chat