Sport Smart Watch | New Smart Watch

4,900 L

S’ka stok

Smart Watch | Ore inteligjente

Kapaciteti : 3.0 V
Waterproof : 5 ATM
Me sensore
Bluetooth 4.0
Camera
Call Reminder
Whatsapp Reminder

KODI: 2018010144 Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

ORE SPORTIVE

Sport Smart Watch | Ore Inteligjente | Blerje Online | Dyqan Taxi |

Sport Smart Watch balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Smart Watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS. E pajisur gjithashtu dhe Eshte rezistente ndaj ujit dhe xhami pengon ekranin nga gervishtja. Monitroron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet.

Smart Watch | Ore inteligjente

Kapaciteti : 3.0 V
Waterproof : 5 ATM
Me sensore
Bluetooth 4.0
Camera
Call Reminder
Whatsapp Reminder

Blerje Online | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Sport Smart Watch | New Smart Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sport Smart Watch dyqan Taxi Blerje Online

Sport Smart Watch | New Smart Watch

4,900 L