Sobe me Gaz Elektra | Albania Gas | Bli Online

9,490 L10,490 L (-10%)

Ka stok

-Ngrohese per ajer te nxehte ne kohe te shkurter
-Ky ngrohës nuk është projektuar për t’u përdorur në banjë
-Elementët e ngrohjes qeramike sigurojnë ngrohje më të shpejtë
dhe më efikase sesa ngrohësit tradicionale.
-Mbrojtje nga mbi nxehja
-3 nivele te ngrohjes
-Zhurmë e ulët

KODI: sobe-me-gaz-elektra Kategori: , Etiketime: , ,

SOBE ME GAZ ELEKTRA | SOBA PER NGROHJE

Sobe me Gaz Elektra | Soba per ngrohje ne dimer | Ngrohese ne Dyqan Taxi Albania | Gas 

Ngrohese me Gaz Elektra me tre cilësime te nxehtësise. Ndezja vetem e nje pllake per ngrohje ne nivel te ulet, 2 pllaka per ngrohje normale dhe ndezja e te treja pllakave per ngrohje te shpejte. E ndërtuar me mbrojtjen e mbinxehjes për sigurinë tuaj, sigurohuni që kjo sobe të fiket menjëherë ne rastet e perdorimeve per ore te tera me rradhe ose në ndonjë situatë të pasigurt.

NGROHESE ME GAZ ELEKTRA

Me madhësi kompakte dhe me rrota te levizshme ne siperfaqe te sheshte pa qene e nevojshme mbajtja e peshes nga ju. Mund ta zhvendosni lehtësisht ngrohësin me gas nga kuzhina, në dhomën e gjumit apo edhe ne dhomen e femijeve tuaj.

Sobe me Gaz Elektra | Albania Gas

SOBA ME GAZ PER NGROHJE 

Mbani Shtepine ngrohte ne Dimer | Ngrohese me gaz ne Tirane

sobe me gaz albania gas

Karakteristika

Ngrohesi me Gaz ka për qëllim të ndihmojë në qarkullimin e ajrit të nxehtë dhe jo për ftohjen e dhomës.
-Ky ngrohës nuk është projektuar për t’u përdorur në banjë, zona si lavanderi ose hapësira të tjera me lagështi të lartë, prandaj ju lutemi përdorni këtë ngrohës në një zonë të thatë.
-Elementët e ngrohjes qeramike sigurojnë ngrohje më të shpejtë dhe më efikase sesa ngrohësit tradicionale.

SOBE ME GAZ

Nje sobe shume cilesore dhe e sigurte per ngrohje ekonomike te shtepise suaj. Shume ekonomike duke u krahasuar me alternativen e korentit. Për të patur nje ngrohje te shpejte ne cast te ambientit tuaj zgjidhja eshte Soba e gazit Elektra.

NGROHESE ME GAZ ELEKTRA

-Vetëm ndizeni ngrohesen dhe ju mund të shijoni jetën e mrekullueshme brenda disa sekondash.
-Mbrojtje e shumëfishtë e sigurisë dhe plastika ABS me rezistencë më të lartë të zjarrit të nivelit V0.
-Ngrohesja ka mbrojtje të mbinxehjes mbrojtje të dyfishtë nga jashtë.
-3 Cilësime. Ju mund të zgjidhni temperaturën e duhur ashtu siç ju nevojitet.
-Sobe me Gaz me zhurmë te ulët dhe e lëvizshme.


Blerje Online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Sobe me Gaz Elektra | Albania Gas | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sobe me gaz elektra me korent soba per ngrohje ngrohese gas

Sobe me Gaz Elektra | Albania Gas | Bli Online

9,490 L10,490 L (-10%)

Shto ne Shporte