Smartphone Xiaomi Redmi A1+ Global 2/32GB

12,500 L

Ka stok

 • Smartphone Redmi A1+
 • Kamera e perparme: 5 MP
 • Kamera e pasme: 8 MP
 • Kapaciteti i baterise: 5000 mAh
KODI: 6934177786969 Kategori: , , ,

SMARTPHONE REDMI A1+

Smartphone Xiaomi Redmi A1+ qe vjen me hapesire per dy karta SIM dhe memorie 2+32GB.

Ekran me i madh per me shume argetim dhe shpejtesi te prekjes 120 Hz. Ekran 6.52 inc me nje rezolucion origjinal 1,600 x 720 piksel dhe nje shkelqim maksimal prej 400 nit.

Redmi A1 Plus ka sensor te gjurmeve te gishterinjve te montuar ne pjesen e pasme per te shkycur me lehte telefonin pa nevojen e nje kodi.

Modaliteti HDR mundeson foto te pastra edhe ne situata me kontrast te larte.

Specifika:

 • Rezolucioni i Dispaly: 720 * 1600 piksele
 • RAM: 2 GB
 • Kapaciteti i ruajtjes: 32 GB
 • OS: Android 12
 • Kamera e perparme: 5 MP
 • Kamera e pasme: 8 MP
 • Kapaciteti i baterise: 5000 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

,

Be the first to review “Smartphone Xiaomi Redmi A1+ Global 2/32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a1 plus redmi online ne dyqan taxi

Smartphone Xiaomi Redmi A1+ Global 2/32GB