Smartphone Xiaomi Redmi 10 DUAL SIM 128GB

22,900 L

Ka stok

KODI: 6934177778407 Kategori: , , ,

SMARTPHONE XIAOMI REDMI 10

Smartphone Xiaomi Redmi 10 ka ekran 6.5 inch, i mundesuar nga cipi MediaTek Helio (12 nm) me GPU Mali-G52.

Telefoni ka deri ne 6 GB RAM, 128 GB memorie te brendshme dhe nje bateri 5000 mAh. I pajisur me kater kamera ne pjesen e pasmnga 50MP + 8MP + 2MP + 2MP dhe nje kamere e perparme 8MP.

Me ritem te larte rifreskimi 90 Hz mund te shijoni nje pervoje shikimi me te qete dhe me te rrjedhshme kur shfletoni ose luani lojera.

AdaptiveSync,  perputhet automatikisht me shpejtesine e rifreskimit te kuadrove te permbajtjes, duke ofruar nje rezultat me te qete ndersa zgjat jeten e baterise.

Bateria e madhe me fuqi te mjaftueshme per 30 ore telefonata, 14 ore video, 158 ore muzike.

Specifika:

  • RAM:  6 GB
  • Hapesira e brendshme: 128 GB
  • Bateria: 5000 mAh
  • Kamera kryesore: 50MP + 8MP+ 2MP+ 2MP
  • Kamera e perparme: 8 MP
  • Ekrani: 6.5 inch
  • Procesori: Helio G88
  • Lidhja: Sim i dyfishte, 3G, 4G, VoLTE, Wi-Fi
  • OS: Android 11

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Smartphone Xiaomi Redmi 10 DUAL SIM 128GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi redmi 10 ne dyqan taxi

Smartphone Xiaomi Redmi 10 DUAL SIM 128GB