Smartphone Xiaomi Mi Redmi 9A 32GB 5000 mAh

12,500 L

Ka stok

KODI: g-21212 Kategori: , ,

SMARTPHONE XIAOMI REDMI 9A 32GB

Smartphone Xiaomi Redmi 9A do t’ju mundesoje te shijoni teknologjine me te mire me nje cmim fantastik.

Ekran me prekje 6,53 inch HD me rezolucion 1600 x 720 piksele, densitet pikselesh 268 ppi dhe raport pamjeje 20:9.

Kamera e pasme 13MP me portret AI, njohje skene me AI, HDR, modalitet pro | Kamera e perparme 5 MP. Algoritmi i bukurise Xiaomi IA,  analizon ne menyre inteligjente tipare te ndryshme te fytyres dhe krijon nje efekt me natyral te pamjes.

Redmi Xiaomi 9A 3GB 32 GBxiaomi redmi 9a global version blerje online ne dyqan taxi

Xiaomi Redmi 9A eshte projektuar si nje telefon modern, inteligjent me ekran te plote me gjithcka qe ju nevojitet per nje pervoje shikimi gjitheperfshirese.

Ju mund ta zhbllokoni ne menyre te sigurt telefonin fale kameres se perparme dhe algoritmeve te inteligjences artificiale.

Performon ne menyre te persosur duke ju lejuar te shijoni lundrimin ne internet ose aplikacionet tuaja te preferuara.

I pajisur me nje bateri me kapacitet te larte prej 5000 mAh permireson gjithashtu efikasitetin e energjise duke karikuar me rralle telefonin.

Sistemi operativ Android v10 me procesor okta core Helio G25 me shpejtesi deri ne 2.0 GHz.

Specifika

  • Rezolucioni i ekranit : 1600 x 720 HD+
  • Madhësia: 6.53 inç
  • Bluetooth 5.0 / Radio FM
  • Kamera e pasme: 13.0MP
  • Kamera e përparme: 5.0 MP
  • Memorie: 3GB RAM+32GB ROM
  • Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Smartphone Xiaomi Mi Redmi 9A 32GB 5000 mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone xiaomi redmi 9a shitje online ne dyqan taxi

Smartphone Xiaomi Mi Redmi 9A 32GB 5000 mAh