Smartphone POCO F4 GT 12/256GB version global

57,990 L

Ka stok

 • Smartphone POCO F4 GT
 • Rrjeti: GSM, HSPA, LTE, 5G
 • CPU: tete bërthama
 • Permasat: 162.5 x 76.7 x 8.5 mm
 • Cipset: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1
KODI: 6934177780677 Kategori: , , ,

SMARTPHONE POCO F4 GT

Smartphone POCO F4 GT vjen me platformen me te avancuar 5G te Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 1.

E ndertuar me procesor me 8 berthama qe funksionon ne 3.0 GHz. Si chipset me i fuqishem Android, ai ofron 20% performance me te shpejte te CPU-se dhe deri ne 50% performance me te mire GPU.

POCO F4 GT ka LiquidCool Technology 3.0, nje nga sistemet me te mira te ftohjes. Edhe per skenaret e lojerave intensive, te cilat konsumojne energji te madhe dhe gjenerojne nje sasi te madhe nxehtesie.

Bateri 4700 mAh ku ne vetem 17 minuta, pajisja mund te karikohet deri ne 100%.

Me ekran te sheshte AMOLED 6,67 inch Poco ofron shpejtesi te prekjes prej 480 Hz dhe shpejtesi rifreskimi prej 120 Hz.

Specifika:

 • Rrjeti: GSM, HSPA, LTE, 5G
 • CPU: tete bërthama
 • Permasat: 162.5 x 76.7 x 8.5 mm
 • Cipset: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1
 • GPRS, EDGE, HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5G
 • WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth: 5.2, A2DP, LE
 • NFC

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Smartphone POCO F4 GT 12/256GB version global”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

poco f4 gt online ne dyqan taxi

Smartphone POCO F4 GT 12/256GB version global