Smartphone Doogee N30 | 4+128GB Dual Sim

15,400 L

Ka stok

 • Memoria: 4 GB RAM – 128 GB ROM.
 • Sistemi: Android 10.0.
 • Ekrani: 6.55 inç.
 • Dual Sim.
 • Karikim i shpejte.
 • Bateria 4650mAh.
 • Ne 4 ngjyra: blu, jeshile, te bardhe, dhe te zeze.
 • Bluetooth 5.0
KODI: Doogee-N30-4-128GB Kategori: , ,

SMARTPHONE DOOGEE N30 4/128GB 

Doogee N30 4 / 128GB është një smartphone ideal me cmim ekonomik dhe cilesi maksimale. Celulari Doogee mundësohet nga një procesor 8-bërthamor Helio P22 me sistem operativ Android 10.0 Q. Ka te instaluar 4 GB RAM dhe 128 GB memorie.

Telefoni mund të ruajë një numër të madh fotografish, si fotografi të shkarkuara, aplikacione dhe përmbajtje video. Ne te mund të vendosni njëkohësisht një kartë SIM shtesë dhe një kartë memorie shtese.

CELULAR DOOGEE N30 | KAMER CILESORE

Doogee H30 përmban një ekran të madh 6.5-inç me rezolucion HD + 1600 × 720 px dhe një raport aspekt prej 20: 9. Ndriçimi i lartë, kontrasti dhe cilesia e figurave sigurohen nga matrica IPS, e cila preferohet nga shumica e krijuesve grafikë. Falë vendosjes së prerë të kamerës së përparme me 8 megapiksel, ekrani duket si një i tërë, i cili është veçanërisht i këndshëm për tu ndjerë gjatë lojërave dhe shikimit të filmave.

Kamera kryesore quad përbëhet nga një sensor kryesor 16 megapiksel, një kënd me gjerësi 8 megapiksel, një sensor 2 megapiksel dhe një aparat makro për të njëjtat 2 megapiksel.

ME FACE ID DHE SHENJE GISHTI 

Ka gjithashtu një blic, dhe ngjitur me te ka një skanues të gjurmëve të gishtave. Doogee N30 ka marre shume vleresime ku nga te gjithe kamera e tij vleresohet si nje nga kamerat me te mira. Gjatë ditës, merren pamje shumë të pasura dhe të ndritshme, portrete të bukura me efekt bokeh dhe në përgjithësi, fotografi mjaft të hollësishme dhe detajiste me fokus automatik të menjëhershem.

Doogee N30 eshte vleresuar si nje telefon teper cilesor per cmimin qe ai ka. Eshte i projektuar vecanerisht per te qene praktik dhe teper i thjeshte ne perdorim. Ne kete menyre ai mund te perdoret nga te gjithe.

BATERI 4500mAh | BLUETOOTH 5.0

Bateria 4500mAh siguron kursim të energjisë që mund të harxhohet kudo pa frikë se do të ndërpritet puna e tij. Doogee N30 mbështet rrjete 2G, 3G, 4G, transferim të të dhënave me shpejtësi të lartë duke përdorur Bluetooth 5.0, si dhe Face ID. Me të gjitha avantazhet e tij, çmimi i Doogee N30 mbetet tërheqës dhe i përballueshëm.

Vjen te ju ne 4 ngjyra te ndryshme teper te vecanta si gradient blu, jeshil, të bardhë dhe të zeze. Me patjeter qe do te theksojme se dizajni i tij dallon menjehere, me stil dhe rinore.

SPECIFIKAT:doogee n30 best smartphone bli online dyqan taxi
 • DOOGEE N30 (4 GB + 128 GB).
 • CPU: Helio A25 (MT6762V / WD), 12nm, 8 * Cortex-A53 1.8GHz + 1.5GHz.
 • GPU: ARM Mali-T720 MP1 650MHz.
 • Memoria: 4 GB RAM – 128 GB ROM.
 • Sistemi: Android 10.0.
 • Ekrani: 6.55 inç.
 • Max Micro SD: maksimumi 256 GB.
 • Kamera e përparme: 8MP – 720p.
 • Kamera e prapme: 16MP (Kamera kryesore) + 8MP (kënd i gjerë) + 2MP (makro) + 2MP (portret) – 720p – 1080p.
 • Bateria: 4650mAh.
 • Përmasat: 167 * 77,4 * 8,9 mm.
 • Dual Sim.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Smartphone Doogee N30 | 4+128GB Dual Sim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone doogee n30 4 gb 128 gb bli online dyqan taxi

Smartphone Doogee N30 | 4+128GB Dual Sim